Haber Detayı
10 Eylül 2021 - Cuma 12:33
 
Otobüsler sıfırlandı, Burdur'a gelmeyi bekliyor.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Burdur ziyareti sonrasında Burdur Belediyesine hibe edilecek olan otobüslerin tüm bakımları yapıldı ve Burdur'a gelmeyi bekliyor.
Gündem Haberi
Otobüsler sıfırlandı, Burdur'a gelmeyi bekliyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Başkan Ali Orkun Ercengiz'in daveti üzerine Burdur ziyareti meyvelerini vermeye başladı.

Bir çok proje geliştirilen ziyaret sonrasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Burdur'a hibe edeceği körüklü otobüsler için Burdur Belediye Meclisinde karar alınmıştı.

İzmir Enternasyonel Fuarı için İzmir'e giden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz İzmir Büyükşehir Belediyesini de ziyaret ederek Burdur'a hibe edilen otobüsleri inceledi..AKP'li Burdur Belediye Meclis üyelerinin "İnşallah otobüsler hurda değildir" söylemleri o günlerde gündemde çok konuşulmuştu.

 

Burdur'a hibe edilen otobüsleri yerinde inceleyen Başkan Ercengiz "Körüklü otobüslerimizin tüm bakımları A'dan Z'ye yapılmış ,lastiklerine varana kadar yenilenmiş ,temizlikleri yapılmış ve halkımızın kullanımı için hazır hale getirilmiştir.Araçlarımız Burdur'a gelmek için hazır.Burdur ziyareti sırasında Burdurumuz için bir çok proje hakkında görüş alışverişinde bulunduğumuz İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer'e gönülden sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonraki gelişmeler çok daha verimli ve Burdur'un daha fazla kazanç sağlayacağı bir süreç başlıyor.Burdurumuza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Otobüsler, sıfırlandı,, Burdur'a, gelmeyi, bekliyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı