Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 11:58
 
Kurt açıklama yaptı ama...
Ocak ayı Belediye Meclisinde yapılan seçimler sonrası AKP'li üyelerin istifası haberiyle ilgili açıklama yapan Kurt istifalara hiç değinmedi.
Siyaset Haberi
Kurt açıklama yaptı ama...

Ocak ayı Belediye Meclisinde yapılan seçimler sonrası AKP'li üyelerin istifası haberiyle ilgili açıklama yapan Kurt istifalara hiç değinmedi.

 

Kurt açıklamsında haberi AKP içine nifak tohumu serpme girişimi olarak görse de açıklamasında bahsettiği kadar seçkin üyelerinden seçildikleri görevden neden istifa ettirildiklerine dair bir şey söylemedi.

İşte Kurt'un açıklaması ; 

Kamuoyunun bilgisine;
Bir haber sitesinde yer alan “AK Parti'de Deniz Kurt’a yönelik bir ambargo mu uygulanıyor” başlıklı haber, Burdur İl Teşkilatımıza ve saygın belediye meclisi üyelerimiz içerisine nifak tohumları serpmek amacıyla maksadını aşan bir şekilde yapılmıştır.
Zira, haberin içeriğinde iki meclis üyemizin kişilikleri ve partimizde verdikleri emek yok sayılmış, benim sayemde Belediye meclisi üyesi oldukları yönünde bir intiba uyandırılmak istenmiştir.
Şunu özellikle belirtmek isterim ki, Meclis üyelerimizin hiç birisi ne benim ne de başkalarının insiyatifi ile listeye alınmamış, şehrimize en iyi şekilde hizmet edebilmek amacıyla teşkilatımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde ortak akıl ile belirlenmiştir.
Hiçbir isim birilerinin kontenjanı olarak yer ALMAMIŞTIR. Seçilen tüm meclis üyesi arkadaşlarımız, serpilmeye çalışılan nifak tohumlarına rağmen büyük bir özveri ve gayretle Burdur’umuza faydalı olabilmek için çalışmaya devam etmektedir. Bu ve benzeri haberlerle partimizin birlik ve beraberliğine nifak sokma çabaları her zaman olduğu gibi bu seferde boşa çıkacaktır.
Sorgulanması gereken, seçimlerin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen Chp’li belediyenin vadettiği projelerden hangilerini gerçekleştirdiği olması gerekirken, şahsımı ve partimi yıpratmaya çalışmak için beyhude çaba sarfederek maksatlı haber yapanları esefle kınıyorum.
Burdur'un çözüm bekleyen pek çok sorunu duruyorken bunlarla ilgili bir çalışmanın yapılmamasını Burdur halkının taktirine bırakıyorum ve halkımızdan seçimlerde verilen sözlerin takipçisi olmalarını rica ediyorum.
Kaynak: Editör: Ahmet Karaevren
Etiketler: Kurt, açıklama, yaptı, ama...,
Yorumlar
Haber Yazılımı