Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 11:28
 
Belediye şirketlerini şikayet etmişlerdi.İşte o sonuçlar...
Geçtiğimiz aylarda siyasi bir sebep nedeniyle Burdur Belediyesine ait işletmeler şikayet nedeniyle Tarım İl Müdürlüğü tarafından denetlenmişti.Sonuçlar açıklandı.
Diğer Haberi
Belediye şirketlerini şikayet etmişlerdi.İşte o sonuçlar...

Geçtiğimiz aylarda siyasi nedenlerden dolayı Burdur Belediyesine ait işletmeler şikayet edilmiş ve Tarım Orman İl Müdürlüğü ekiplerince uygulamalar yapılarak restaurant olark çalışan işletmelerinden numuneler alınmış ve incelemeye gönderilmişti.

 

Eylül ayı Belediye Meclis toplantısında Burdur Belediye Başkanı Ercengiz'inde değindiği konu ile ilgili olarak Burdur Belediyesi BİM-TAŞ şirketlerinden yazılı bir basın açıklaması yapıldı.

 

Yapılan açıklamada "alınan alkol numunelerinde yapılan muayene ve analiz sonucunun TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUN OLDUĞU tespit edilmiştir" ifadelerine yer verildi.

 

İşte BİMTAŞ'dan gelen o yazılı açıklama ; 

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından müdürlüğe telefon ile yapılan şikayet üzerine şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren; Serenler Otel, Göl Tesisleri ve Susamlık Restaurant iş yerlerinde 03.09.2019 tarihinde yapılan kontrollerde alkollerden alınan numunelerden, Ek de sunulan Isparta Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünün 13.09.2019 tarihli ve 43145911305.01.01-E.2776404 sayılı analiz sonuçlarına göre alınan alkol numunelerinde yapılan muayene ve analiz sonucunun TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUN OLDUĞU tespit edilmiştir.  
Şirketimiz tüm birimlerinde Burdur Halkına sunulan hizmetlerimiz güvenilir ve hijyenik olarak öncelik olarak insan sağlığı dikkate alınarak yapılmakta ve yapılmaya devam edecektir. 


 Kamuoyuna duyurulur. 
 
 

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Belediye, şirketlerini, şikayet, etmişlerdi.İşte, o, sonuçlar...,
Yorumlar
Haber Yazılımı