Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 19:50
 
Ahsem Sağlık Kolejinden 60 Corona indirimi
AHSEM Sağlık Koleji Kurucu Müdürü Hasibe Özyürek Kızılkaya içinde bulunduğumuz süreçte sağlık çalışanlarının önemine değinerek, bu sektörde yer almak isteyen öğrencilere destek olmak amacıyla Burdur AHSEM MTAL’de eğitim ücretlerinde 60 İndirim uygulayacaklarını ifade etti.
Diğer Haberi
Ahsem Sağlık Kolejinden 60  Corona indirimi

AHSEM Sağlık Koleji Kurucu Müdürü Hasibe Özyürek Kızılkaya içinde bulunduğumuz süreçte sağlık çalışanlarının önemine değinerek, bu sektörde yer almak isteyen öğrencilere destek olmak amacıyla Burdur AHSEM MTAL’de eğitim ücretlerinde  60 İndirim uygulayacaklarını ifade etti.

Açıklamasının devamında; “Sağlık sektöründe personel açığı hızla büyümekte ve yardımcı sağlık personeli ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Ayrıca ülkemizde birçok sektörde iş bulma imkanı günden güne azalırken, sağlık sektöründe bu durum tam tersine gün geçtikçe ciddi bir şekilde artmaktadır.

Sadece lise diploması ile iş hayatına atılabileceğiniz  bir alan olan sağlık önü açık ve hiçbir zaman iş gücünün azalmayacağı bir sektördür. Sağlık meslek kolejimiz günümüzde aileler tarafından çocuklarının seçmesini istediği bir lisedir. Ahsem Sağlık Koleji olarak öğrencilere lisemizden mezun olur olmaz hem sektörde donanımlı ve kalifiye olma imkanı sunulmakta hem de diplomayla birlikte vereceğimiz iş yeri açma belgesiyle Kosgeb aracılıyla 60.000 TL destekle kendi işyerlerini açma sansı yakalayacaklardır. Üniversite hayallerine yönelik uzman kadromuz ile  bire bir özel ders imkanıyla sistemli ve planlı çalışmalar yapılmakta ve üniversiteli olan öğrencilerimiz hiç bir zaman alanda istihdamın bitmeyeceği bir mesleğe sahip olmuş olacaklardır” dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Ahsem, Sağlık, Kolejinden, 60, , Corona, indirimi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı